Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy ha én fizettem eddig a...

Hogy ha én fizettem eddig a Tb-t, mert nem fizettem de január 20-tól be vagyok jelentve akkor visszamenőleg mennyit kell még befizetnem a NAV-nak?

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 21:40
 1/7 A kérdező kommentje:
február bocsánat
2017. márc. 12. 22:11
 2/7 anonim ***** válasza:
"...én fizettem a tb-t, mert nem fizettem..." wtf??? he? döntsd már el!
2017. márc. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen már látom :D jól megfogalmaztam :D tehát ha ha eddig fizettem mert nem dolgoztam de február 20-tól be vagyok jelentve akkor visszamenőleg mennyit kell még befizetnem? Bocsánat már fáradt vagyok..
2017. márc. 12. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Fuss ennek neki még egyszer! Mettől meddig nem fizettél?
2017. márc. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A február 1-19-ig terjedő időszakra kell fizetned. Nem tudom, most mennyi a napi összeg, ha eddig fizetted, akkor te biztos tudod, azt szorozd meg 19-cel.
2017. márc. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mármint, úgy értelmezem, a januárit már befizetted - akkor február 1-19. Ha múlt május óta nem fizetted, akkor ennél valamivel többet :)
2017. márc. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
244Ft/nap
2018. márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!