Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » ESZJA-n beírom az adóazonosító...

ESZJA-n beírom az adóazonosító jelem, és azt írja, "a megadott ügyfél nem létezik". Regisztráltam ügyfélkapun, akkor miért nem tudom megtekinteni az adóbevallási tervezetemet?

Figyelt kérdés
Túl szép lett volna, hogy igaz legyen. Időben el akarom intézni, erre be sem tudok lépni... Semmi segítség, súgó nincs írva. Remélem nem vagyok egyedül a problémával. Diákmunkát végeztem csak egyébként.
2017. márc. 16. 20:17
 1/5 anonim válasza:
én nálam is hasonló a gond..csak szociális szövetkezetnél dolgozok..és még mindig nem látok semmit
2017. márc. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát igen, miért is sikerülne? nekem is ugyanezt irja ki. én sem dolgoztam sokat az évben. esetleg ha sikerül megoldani megirnád? köszi
2017. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Be tudtok lépni az ügyfélkaputokon? és bekéri az adóazonosító jeleteket? És nincs adat? mert ha ez van, akkor fő szabály szerint semmit nem jelentettek rólatok ami adóköteles. Tökéletesen működött már délután is, ráadásul az összes meghatalmazómat is látom. Javaslom hogy az ebev rendszerbe belépve nézzétek meg a járulékadataitokat, hogy ott van-e valami, ha ott sincs, na akko van a baj....
2017. márc. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
első válaszoló vagyok:) már működik!szerintem akkor még nem voltak készen a bevallással :)
2017. márc. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is működik, hála az égnek!
2017. márc. 18. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!