Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az ilyen oldalak egyártalán...

Az ilyen oldalak egyártalán hogy maradnak fent?

Figyelt kérdés
Például ciporendeles.com, kínából küldenek az embereknek tizenezres profittal hamis cipőket, számlaadás és adózás nélkül. Többmilió forintnyi bevétellel, évek óta üzemel. Láttam már olyat is, hogy a webshopon kiírták, hogy nem áfa fizetők..???!!

2017. márc. 18. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Valszeg valami kínai cég van mögötte, amit elég nehéz innen mwgfingatni.
2017. márc. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

1. Cipőt nem vennék soha online. Elve nem tudom, hogy jó e lesz a lábamra, és körülményes lehet a visszavétel.

2. Soha nem vennék semmit olyan cégtől ami gmail.com-os email címet használ.

3. Soha nem vennék itthon olyan cégtől valamit ahol csak PayPal-es fizetési lehetőség van.

4. Soha nem vennék olyan cégtől árut ahol nincs feltüntetve az adószám, cégjegyzékszám, kapcsolattartó neve,címe és elérhetősége.

2017. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
#2-es nagyon ügyes vagy, kár, hogy ezeket senki nem kérdezte.
2017. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy nincsenek kint az elérhetőségek. Egy csávó üzemelteti, nincs cége, számlát nem ad. Paypal-on lehet csak fizetni gondolom, hogy elkerülje azt, hogy az ő bankszámláján feltűnjön a bevétel. Számlát nem ad, nem is adózik és milliós bevétele van havonta belőle mivel havi 20-25 ezer ingyen látogatót kap a keresőböl. A termékek hamisak, 2-3 ezerért lehet ilyeneket rendelni kínából.
2017. márc. 28. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
"#2-es nagyon ügyes vagy, kár, hogy ezeket senki nem kérdezte." Tudom, hogy ügyes vagyok. Elmondtam a véleményem, hogy én , miért nem rendelnék az említett oldalról. Az, hogy téged vagy mást esetleg nem érdekel, a véleményem az számomra nem releváns.
2017. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Drop shipping
2017. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!