Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Külföldi online sportfogadássa...

Külföldi online sportfogadással szerzett pénzt hogyan adózzam?

Figyelt kérdés

Üdv!

Külföldi online sportfogadó oldalon (Unibet) egyre több és több nyereségem van (ugyan még csak 10.000-es tételek).

A kérdésem, hogy ha fel akarom venni a nyert összeg egy részét és kiutalni a bankszámlámra, az járhat-e bármiféle problémával adózás szempontjából, ha igen, hogyan adózzak?

Levon-e a fogadóiroda bármit is, vagy nekem kéne mindent intéznem?

Lehet-e bármiféle probléma abból, ha csak kiutalom a számlámra az összeget, és nem teszek semmit utána?

Előre is köszi a válaszokat!



2017. márc. 31. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Itthon amit nyersz az automatikusan már levan adózva. Szerintem ott sem működik másképpen.
2017. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont fordítva.Bevétel-kiadás ( ha van ? ) = 15 % adó.Nyugodtan alszunk.
2017. ápr. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én nem írtam be az adóbevallásomba, maximum 100 ezer Ft volt a profitom, elvileg kis összegeknél nem biztos ,hogy észreveszik. De a külföldi oldalaknál 15% az adófizetési kötelezettség (szja).
2017. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!