Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ez a papír kell nekem az...

Ez a papír kell nekem az adóbevalláshoz? Lent

Figyelt kérdés

Nem találtam azt a papírt, amit az előző munkahelyem adott, mikor eljöttem onnan, így nem tudom megcsináltatni az adóbevallásom. Lekérettem megint és olyat kaptam, amin az áll, hogy "Adatlap 2016 a munkáltatótól (társas vállalkozástól) származó jövedelemről, az adóés adóeőleg levonásáról a munkaviszony (tagsági viszony) megszünésekor."


Valamint van egy Adatlap 2016 papír is ezen ez van: "IV. családi járulékkedvezménnyel kapcsolatos tájékoztatás"


2016 májusban jöttem el onnan.


Ezek azok a papírok?


2017. ápr. 27. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj be a NAV-hoz, és kérdezd meg ott. Ez a legtisztább.
2017. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha december 31-én nem voltál az adott munkáltatónál munkaviszonyban, akkor Adatlap 2016 kell, ha munkaviszonyban voltál, akkor M30.

Az M30 tartalmazhatja az adatlap adatait is, ha leadtad, és feldolgozta a munkáltatód.

Tehát a kérdésre a válasz, igen, ez a papír kell az adóbevalláshoz.

2017. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!