Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Meg igényeltem a fiatal...

Meg igényeltem a fiatal koruak ellátását és holnap lesz egy hónapja hoy megígényletem?

Figyelt kérdés
Holnap legy egy hónapja higy megígényeltem de még nem kaptam semmi féle papírt. Ez normális dolog?
2017. ápr. 30. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem létezik fiatalkorúak ellátása, aktív korúak ellátása van azoknak, akik nem tudnak vagy lusták munkát találni és jogosultak rá. Tekintve, hogy az ügyintézési és bírálati idő 30 nap, normális, hogy még nem kaptál semmit.
2017. ápr. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem nem normális dolog, az igényléstől számolva 15 napon belül szokták kiküldeni a papírokat. Elviekben neked már 5-én kézhez kellene kapnod a pénzt amennyiben jogosult vagy rá.
2017. ápr. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"az igényléstől számolva 15 napon belül szokták kiküldeni"


Ez szokás, az ügyintézési határidők pedig vagy 21 nap, vagy 30 nap jogszabály alapján. Tehát jogszabály alapján és nem szokás jogán. :)

2017. máj. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!