Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » TB Tartozasom van. Ugyfelkapun...

Sheyenne kérdése:

TB Tartozasom van. Ugyfelkapun keresztul hogy tudom ezt rendezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Olyan kerdesem volna, hogy kulfoldon eltem (Union kivul) az elmult honapokban es nem lett bejelentve a tavozasom, igy korulbelul negy honapnyi TB elmaradasom van. Szeretnem ezt rendezni es egyuttal bejelenteni, hogy nemsokara ujra kulfoldre megyek (Union belul).


Most itthon vagyok, regisztraltam az ugyfelkapura, de egyszeruen nem igazodom ki rajta. Tudom rendezni az elmaradasom es egyuttal tisztesseggel bejelenteni a kulfoldi tavozasom, vagy ehhez mindenkeppen be kellene mennem szemelyesen?



2017. máj. 1. 20:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
57%
Ha túlfizetésem van, azt is lehet itt kérni, hogy utalják vissza? Kicsit eltévedtem a rendszerben.
2017. júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!