Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Május 20. -ig lehet még...

Május 20. -ig lehet még kérni, hogy a NAV készítse el az adóbevallásomat?

Figyelt kérdés
Szóval eddig elfelejtkeztem róla, és ahogy olvasom május 2.-ig küldik ki postán a tervezetet. Nyilván ez nekem már nem lehetséges, ha a héten megyek be ügyfélszolgálatra kérni az elkészítést, de lényeg, hogy ez attól még lehetséges? Mármint május 20.-ig betudok menni és kérni hogy készítsék el? Illetve, szükséges bemenni, vagy telefonon el lehet intézni?

2017. máj. 1. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Március 15-ig lehetett egyéb módon kérni, hogy küldjék meg postán a bevallástervezetet. Ha ügyfélkapud van, akkor oda automatikusan megküldik, ha előtte nem adtál le még bevallást.


Március 15. után már csak személyesen lehet az ügyfélszolgálaton kérni, hogy készítsék el. De azért ne május 20-ig várj vele, ha lehet.

2017. máj. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, most már a héten intézem, csak nem voltam benne biztos, hogy úgy is lehet még kérni, hogy nem tudják postán kiküldeni a tervezetet. De ezek szerint akkor igen. Köszönöm!
2017. máj. 2. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!