Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Teljes értékű könyvelő munkája...

Teljes értékű könyvelő munkája pontosan mit takar?

Figyelt kérdés
Kicsit érthetőbben, nagyjából két éve dolgozom könyvelésen, de eddig leginkább számlákat könyveltem, áfa bevallásokat már adtam be, voltak kisebb főkönyvi rendezéseim. Felvettek egy másik céghez egy ,,seniori,, pozícióba, ahol már nem a számlákat fogom könyvelni, hanem az érdemi munkát végzem. Már nagyom izgatott vagyok, de a jelenlegi munkatársaim elkezdtek kibeszélni, hogy ez szerintük nekem nem fog menni,és nem így kellene váltani. Aki már szintet lépett mit tud erről mondani menyire nehéz? Természetesen mondták, hogy mindenre betanítanak, de most kicsit elszálltam az önbizalmam..már 2 éve benne vagyok, nem gondolom hogy ennyire ne menne.

2017. máj. 5. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Irigyek egyszerűen. Ha az eddigieket meg tudtad csinálni, a betanítás után miért ne menne az új is? Ne legyél ennyire kishitű.
2017. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszámolót raktál már össze kiegmelléklettel együtt? TAO, IPA kalkuláció megy? Tudod az áfa minden csínját-bínját? Alultőkésítés? NAV vizsgálatot vittél már végig? TAo ellenőrzés, áfa vizsgálat stb stb?
2017. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Na csak ijesztgesd kedves utolsó! :)


Menni fog, hidd el!

2017. máj. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem még nem igazán csináltam ezeket végig, de remélem nem lesz vele gondom, mert érdekel a dolog :)
2017. máj. 6. 07:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ijesztegetni akarom, de nem értem mire fel lesz valaki "senior" 2 év után, ha 2 évig a favágás részét csinálta. Ezeket juniorként illene kitanulni egy valóban senior ember mellett első körben pár évig.
2017. máj. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a cég dolga, hogy hova sorolja. A kérdés utolsó mondatának első része a lényeg: kap hozzá segítséget.
2017. máj. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, utolsó, ez nettó hülyeség...

Mérlegképes végzettséggel már kellett volna beszámolót készítenie. Két év pedig hosszú idő arra, hogy ne csináljon ilyesmit. Én a kevesebb, mint egy éves tapasztalatommal már csináltam beszámolót, pedig még csak "junior" vagyok.

Egy seniornál igenis legyen elvárás, az, amiket a második válaszoló felsorolt.

Ezt nem lehet betanítani, basszus, ez egy felelősségteljes munka. Ha elront valamit, őt fogják megbüntetni...

2017. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!