Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A NAV megcsinálja az adóbevall...

A NAV megcsinálja az adóbevallásom így is?

Figyelt kérdés

Ha én nem kértem sms-ben, hogy küldjék ki a tervezetem, és ügyfélkapum sincs, ahol megnézhetném, és tavaly több munkahelyem is volt.


Ettől még megcsinálta a nav a bevallásom?



2017. máj. 13. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ügyfélkapu nyitása öt perces folyamat, ezt követően le tudod tölteni a NAV-tervezetet. Ez a legegyszerűbb módja.
2017. máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, megcsinálta így is. Az összes munkáltatód által bejelentett összeget figyelembe veszik. De amúgy az ügyfélkapu intézése tényleg 5 perc, én is emiatt csináltattam most, és sokkal gyorsabb/egyszerűbb volt, mint gondoltam.
2017. máj. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja azoknak 5 perc akiknek van új fajta személyije, akinek nincs, az meg mehet be a legközelebbi hivatalba regisztrálni, de a következő 2 hónapban minden regisztrációval foglalkozó hivatal tele van. 5 perc :D
2017. máj. 13. 17:21
 4/5 anonim válasza:
Én most kaptam észbe. De akkor megnyugodtam.
2017. máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kormányhivatalok konganak az ürességtől, legalábbis itt Fejér megyébe bárhova küldtem ügyfelet ügyfélkapu ügyben, 5 percnél többet az érkezés és a távozás között nem tartózkodott a hivatalban.

Nem mondom, hogy mindenhol így van, de itt Székesfehérváron, Dunaújvárosban, Martonvásáron és Adonyban is ennyi idő volt.

2017. máj. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!