Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mikor vált át zöld jelzésre?

Mikor vált át zöld jelzésre?

Figyelt kérdés

megszünt a munkaviszonyom és az apehnél visszamenőleg ki kell fizetnem a egészségbiztositási járulékot, kicsit későn kapcsoltam igy elég sok hónap kimaradt. Már egy havi összeget befizettem ,mert sajnos egyszerre nem tudom kifizetni,de még mindig piros jelzést kaptam.Mikor fogják zöldre váltani? csak ha kifizetem az egészet? Nemsokára egy műtéti beavatkozáson fogok átesni,és ha nincs biztosításom akkor elég sokat kellene fizetnem! Halasszam el a műtétet vagy várjak még hátha aktiválják és nem dobja ki a gép hogy nem vagyok biztosítva?

kérlek gyorsan válaszoljatok nagyon fontos!

köszönöm


2010. máj. 18. 16:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!