Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 2010-ben 12 napot dolgoztam...

2010-ben 12 napot dolgoztam nyári munkán. Kaptam APEH-től papírt, van benne egy zöld könyvelt küldemény feladóvevénye papír. Mit kell vele csinálni és adóbevallást hogy tudom megcsinálni, ha regisztrálva vagyok ügyfélkapun? 20F

Figyelt kérdés
Próbáltam a 1052Ny- lapot kitölteni de aláírásthoz a telepítő nem jön le. Egyszerűbb ha átviszem könyvelőhöz és megcsinálja?
2011. febr. 13. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb, ha bemész az APEH-hoz,viszed az igazolást, amit a munkádról adtak. Ingyen, és biztosan hibátlanul megcsinálják neked.A könyvelő pénzért dolgozik.Lehet, nem is kerestél annyit, mint amennyit kérne.
2011. febr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!