Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Tudtok nekem számlázóprogramot...

Tudtok nekem számlázóprogramot ajánlani?

Figyelt kérdés
Internetes kiskereskedelmet indítok nemsokára, kéne egy számlázóprogram, vissza árut kezelje. Mondjuk 10-20 között jó lenne, nem kell túl bonyolult, de olyat szeretnék, amivel jók a tapasztalatok.

2017. júl. 3. 19:37
 1/4 Whispering Tree ***** válasza:
0%

Szia!



Én a ClearAdmint javaslom. Egyszerű, olcsó, és kevés számlaforgalomra tök jó.


Ingyenes, de ha 1 modult megveszel, akkor már nem az. Javaslom a nemzetközi modult, mert úgy devizás számlát is tudsz kiállítani ráadásul több nyelven is.

2017. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kulcs-Softot nézegettem, arról vélemény? :)
2017. júl. 4. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:

A webshopod fejlesztőjét kell megnérdezned hogy mit ajánl, mert hiába veszel számlázó programot, ha nem tudod összekötni a shopoddal. A tapasztalatok meg olyanok, hogy mindenki azt mondja jónak amit már régóta használ, ez nem jelenti azt, hogy neked is jó lesz. Ugyanez van, amikor mindegyik program fejlesztője azt mondja, hogy az övék a legjobb, aztán lehet, hogy neked pont nem lesz az.

Árban egyszeri 10-20k-ért (ami szinte semmi összeg) olyat fogsz kapni, ami nagyon egyszerű és tényleg főleg csak számlázni tud, ebben a webshop összekapcsolás nem szokott benne lenni, mert annak az elkészítésében is munka van.

Mindenképp a webshoposokat kérdezd meg.

2017. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10-20 ezerért szinte csak számlázó funkciót fogsz kapni. Amikor kéred a webes összekötést akkor visszakézből jön majd egy 100-200 ezres ajánlat. Tapasztalat mert végigjártam én is. Nem beszélve a shop létrehozásáról mert annak is költségei vannak. Ezeken nem kell spórolni és akkor bőven megtérül. A sprórolásnak mindig csak böjt lesz a vége.
2018. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!