Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha kínai vagy külföldi oldalró...

Ha kínai vagy külföldi oldalról rendelek pl aliexpressz EBay v amazon, ennyi az a határ (pénzben) ameddig adómentesen tudok rendelni?

Figyelt kérdés
Kerestem neten is de nem találtam lehet rosszul futottam neki :( mindenesetre előre is köszönöm a válaszokat :) .... ??

2017. júl. 10. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Számomra érthetetlen hogyan nem találtad meg. Rákeresel, hogy "vám" és 2. találat...

[link]

Ott van, hogy EU-n kívüli országból való rendelés esetén milyen intervallumok között milyen plusz költségekkel kell számolni.

2017. júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
számomra az érthetetlen h nem vetted észre, hogy ez 2012 oktoberi ....
2017. dec. 11. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Számomra meg megint csak érthetetlen, hogy képtelen vagy a blog bejegyzés első két sorát elolvasni:

"UPDATE 2017:

Bár a poszt 2012-ben íródott, de jelenleg is aktuális! 2017-ben!"

2017. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!