Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Nullás igazolás tartalmazza a...

Nullás igazolás tartalmazza a KATA adó tartozást?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne a nullás igazolásra, a havi KATA 50 ezerrel viszont kicsit megcsúsztam, látszik is az adó folyószámlámon a tartozás, jól gondolom, hogy az a nullás igazoláson is megjelenne?
2017. júl. 24. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
persze, hogy megjelenik.
2017. júl. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha tartozásod van, akkor nem is kapsz nullás NAV igazolást.
2017. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
A nullás igazolás attól nullás, hogy 0Ft az adótartozásod. Azaz kapsz egy igazolást, hogy adótartozásod van.
2017. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs mese, addig nem fogsz 0-ás igazolást kapni, amíg be nem fizeted az adótartozást.

Nekem csak 3 ezer ft körüli késedelmi kamatom volt előző évről, nem tudtam róla (könyvelő sem szólt), mentem nagy büszkén a könyvelőmhöz, hogy kellene egy 0-ás igazolás, amikor megláttam a folyószámlán . Befizettem (átutalással), 2 nap múlva már kértem le a 0-ás igazolást és meg is kaptam :-)

2017. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!