Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Könyvelőnél milyen gyorsan...

Könyvelőnél milyen gyorsan lehet időpontot kapni, tehát ha pl. holnap délben fölhívom, akkor mikorra?

Figyelt kérdés
2017. aug. 7. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Amikorra van ideje...
2017. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Függ attól, mihez kell. Napi fél-egy órát bármikor behozok, ha valakinek sürgősen kellek, ennél több időhöz kérek két-három napot, hogy átszervezzek.
2017. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Könyvelője válogatja: az enyémnél még én lepődtem meg, amikor időpontot akartam kérni és azt mondta, jöjjek nyugodtan, nem kell időpont (mivel úgysem tartja be senki - mondta Ő)
2017. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mint azt az előttem válaszoló is írta, könyvelője válogatja, én csupán annyit tennék hozzá, hogy nem csak a könyvelőn múlik, hanem az időszakon is.

Ugyanis, ha az éves adóbevallási időszakban szeretnél találkozni vele akkor nehezebb mert általában olyankor tele vannak munkával, ilyenkor év közben nem annyira problémás.

2017. aug. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!