Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha többszázezret szeretnék...

Ha többszázezret szeretnék kiutalni a bet365-röl hogy csináljam hogy ne figyeljen fel rá a nav?

Figyelt kérdés
Ha nem egybe hanem részletekbe úgy nem foglalkoznak vele? Azt hallottam 1.000.000 alatt nem figyelik de azért nem rizikoznék amugy 700.000röl van szó

2017. szept. 2. 13:01
1 2
 11/13 anonim válasza:
50%

Hali!


Pofon egyszerű a dolog, vagyis most már nem annyira számodra. Kifizetést ugyebár oda tudsz igényelni ahonnan befizettél vagy ha több féle befizetési módod van akkor aranyosan oszlik el. Én személyesen Neteller számlán keresztül fizetem be a pénzt és arra is kérem ki. Magyarán a NAV semmit nem lát belőle még ha ellenőriznek is (saját tapasztalat, úgyhogy biztos lehetsz benne). Ha innen megoldod már a dolgot akkor ennyi ha esetleg nem tudod innen, hogyan tovább írj privatban és segítek.


Bankkártyás kifizetésnél 50.000Ft-ig érdemes kifizetést igényelni, a milliós határok legendák. A legfontosabb, hogy ha van lehetőséged több kártyára kérd ki a pénzt mindig soha nem egyre családtagok, haverok stb. Mindig más összeget vegyél ki ne azonos összegeket mert azokat hamar észreveszik ha napi szinten veszel ki mondjuk 40.000Ft-ot illetve én soha nem kerek összeget veszek ki. Lényeg, hogy minnél kisebb az összeg annál kevésbé kelt figyelmet, inkább vegyél ki napi 10-20ezret de nyugodtan feküdj le ;)

2017. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ja és a lényeg, évek óta csinálom az első módszert és nem ritkák az általad említett összegnél tehát működő rendszerről beszélek.
2017. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Pollachnerr válasza:
Régi a kérdés, de a Bet365 nyereménye után adózni kell. Kb minden európai országban. Nem akkor, amikor kiutalod a nyereményed, hanem akkor, amikor a Bet365 számládon jóváírják a nyereményt. Sajnos ezt megkerülheted, de nem érdemes. Egyébként nagyobb összegű nyereménynél könyvelőt keress, mert letud írni dolgokat az adóból (befektetett összeg, pl. Ami számít, ha mondjuk 200ezres téttel dobtál meg egy 2,5es oddsot, mert akkor a nyereménynek csak a tiszta hasznából kell adózni. És nem mindegy hogy 700ezer vagy 500ezernek a 40%a.) Tehát a nyeremény már akkor adóköteles, amikor a bet felületén látod. :)
2021. máj. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!