Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hány %-ot kell adózni online...

Hány %-ot kell adózni online szerencsejáték után? És mi a menete?

Figyelt kérdés
Ha pl nyernék 1M-t, 430K-t adóznóm kellene belőle vagy hogy? Vagy még amiből azt nyertem azt leszámolják? Ez akkor is sok. Ha elbuktam 3M-t, aztán vissza nyerek 3,5M-t akkor nem is nyertem vissza az elbukott pénzem :D

2016. dec. 18. 14:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
semmit nem kell adozz, az mar netto...
2016. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

illetve javitanek: a tippmixpro-nak van csak engedely Magyarorszagon, az ebbol szarmazo bevetel adomentes.


[link]

2016. dec. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

16,27 vagy 43? Vagy mennyi?

S egyébként ha leakarok utána adózni, mit kell tennem? Könyvelőhöz kell fordulnom és még neki is pénzt adni?

2016. dec. 19. 18:19
 4/26 anonim ***** válasza:
Ezekszerint nem olvastad el a linket, mert abban irja...
2016. dec. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Mond meg te :D Csak bele olvastam de nem igazán értem.
2016. dec. 20. 08:56
 6/26 anonim ***** válasza:
47%

ha tippmixpron játszol akkor SEMMIT sem kell adóznod.


Minden más esetben (bet365, unibet, bwin stb stb stb...) KELL adóznod a PROFIT után, annak 43 %át!!!


PÉLDA:

befizetsz 3 milliót, csinálsz belőle 3,5 milliót és kiutaltatod magadnak. Ekkor CSAK az 500 ezer Ft után kell adóznod, annak 43 %! amit majd beleírsz az adóbevallásodba. ÍGY lenne ez 100% legális Magyarországon DE vannak kibúvók, például a Skrill, amit állítólag nem figyel a NAV, adózás nélkül kiveheted a pénzed bármelyik ATM automatából. Sokan csinálják ezt, sokan milliókat vesznek le rendszeresen és senki nem foglalkozik velük.

2016. dec. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen TippmixPro után tudom hogy nem kell.

De a 43% rengeteg. Ha elbuktam 3 milliót, 6 milliót kellene csinálnom (majdnem) hogy vissza nyerjem.

Azért 43% után elgondolkozik az ember hogy nyisson e Skrill számlát.

2016. dec. 20. 11:38
 8/26 mazo0205 válasza:

Ez a kérdés engem is foglalkoztat! Most jöttem ki a nav bol, es a nő semmit nem tudott ezzel kapcsolatban mondani! Holnapra ígért telefonos tájékoztatást... Pl: van-e összeghatár, ami alatt nem adóköteles? Hogyan es mennyi időn belül kell megfizetni az adót? Pontosan mennyi is az adója (SZJA:15-16% + eho ha ezt egyáltalán meg kell fizetni még). A befizetett összeget le kell vonni a nyeremenybol vagy a teljes kiutalt összeg után kell adózni....

Holnap talán meg tudom írni ezeket a válaszokat....

2017. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
várjuk a fejleményeket, 8-as hozzászóló :)
2017. jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
6-os voltam
2017. jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!