Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » KATA szüneteltetés után...

KATA szüneteltetés után újraindításkor kell e változásbejelentőt beküldeni vagy az egyablakos rendszer intézi?

Figyelt kérdés
17T101E és 17T1041, Eü. járulékot fizettem 7110 ft.
2017. szept. 7. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is most szüneteltetem. Azelőtt megkérdeztem a NAV-ot és nekem azt írták, hogy az újrakezdést már nem kell külön bejelenteni, mert automatikusan értesítve lesznek ők is.
2017. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is így tudtam de most vonják az 50 000 Ft-ot is és a 7110 Ft-ot is amit eddig csekken fizettem. Nem teljesen világos a helyzet. Én 3 NAV-ossal beszéltem mind mást mondott.
2017. szept. 8. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:
17t1011-esen jelentsd be az eü szolg végét addig nem lesz vége
2017. szept. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Van olyan, hogy járulékfizetési kötelezettség vége azt bejelölöm, és ha szüneteltetni akarom, akkor meg a járulékfizetési kötelezettség kezdetét jelölöm be?
2017. szept. 8. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!