Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol a határ? (Nem szexuális...

Hol a határ? (Nem szexuális szolgáltatások minősítése adózási szempontból párkapcsolatban és azon kívül)

Figyelt kérdés

Vegyünk két szituációt:

1.Párkapcsolatban rendszeres anyagi juttatást kapok a barátomtól.Hogy ezt milyen indokkal kapom(szexuális/nem szexuális szolgáltatásokért),az már a helyzet általam történő megítélésének kérdése.

2.Meghirdetem magam anyagias,nem-szexuális szolgáltatást nyújtó partnerként,majd találok egy férfit,akivel "megállapodok".A nem-szexuális szolgáltatás szexuálissá válik.A történetből 1-es eset lesz.Megvalósul az üzletszerűség,a szexualitás,az anyagi ellenszolgáltatások,de az én megítélésem,hogy ezt az egészet minek tekintem.

Hol a határ?Mikor nyújtok adóköteles szolgáltatást?



2017. szept. 30. 13:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

@10

Mindenki örömlány.Csak van akinek megaláztatás jár mellé és van,akinek presztizs.

Még mindig adott a kérdés,hogy hol a határ a szeretőként való örömködés és a prostiként űzött örömködés között(?).Ha szeretőként csinálom,akkor magánügy.Ha prostiként csinálom,akkor elég-e azt mondanom,hogy hát az aktuális partnerem a szeretőm?


Bónusz kérdés: Ha örömlány vagyok és a partneremnek fizetéskor adok egy akármilyen terméket,mondhatom-e,hogy ez itt egy használt árucikk adás-vétel volt és semmi több,csak úgy mellékesen szexeltünk egyet?:D

2017. szept. 30. 18:52
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha csak 1 ember van képben, akkor simán. De ha 5 szeretőd

van, az úgy már simán ráhúzható, hogy üzletszerű :D

2017. szept. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!