Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha van egymillió forintom, és...

Ha van egymillió forintom, és bemegyek egy kaszinóba, és sikerül megduplázni, a másik egymillió forinttal van dolgom, vagy mehet a bankszámlára, és senki nem kérdez semmit?

Figyelt kérdés
Kell utána adózni vagy ilyesmi?
2017. okt. 1. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Kell, szerencsejátékadó.
2017. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adnak róla papírt a kaszinóban.
2017. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. okt. 4. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell adoznod semmit
2017. nov. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovacs magdolna2 válasza:
Nem kell semmit adózni, hacsak nem dicsekedni vele. Rulettnel inkább rakj fel a pirosra kisebb összeget mert a legrosszabb esetben is 10 alkalom után tuti piros lesz...és.addig noveled a tétet. Én így nyertem anno igazi kaszinóban párhusz ezrest, aztán mentem is haza. De van aki 2 milliót nyert mellettem aztán a hülye élni bukta 15 perc alatt mert nem állt le
2023. júl. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!