Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Könyvelöt keresek aki adó...

Könyvelöt keresek aki adó ügyben is felvilágosit mór vonzáskőrzetében tud v. ki ajánlani?

Figyelt kérdés
most induló egyéni vállalkozásról van szó,(ács,épületasztalos)én csak a szakmát értem de a jogi oldalát nem,kérem aki ismer v.kit aki lelkiismeretes és hozzáértő,felvilágositást is ad,az irjon,sürgös és fontos -kószönöm.
2010. máj. 30. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
nem néztem meg hol van Mór, de én jelenleg a 3. könyvelőm fogyasztom. Elégedett vagyok vele, mert alapos és nem drága. Nagykőrösön lakik, én Bp-en, de skype-on, emailen postán mindent lerendezünk. Neve Mankovics Regina. Telefonszáma: 06204909396
2010. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
felvettem a kapcsolatot a hölggyel-köszönöm.
2010. máj. 31. 09:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én könyvelőm Tatabányai talán közelebb van Mórhoz, nagyon meg vagyok vele elégedve, korrekt, jó áron könyvel és nem pénzéhes. Ő is elmegy személyesen a számlákért és online is könyvel. Ha érdekel: 202607707 Adametzné
2010. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!