Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék nagyon gyorsan...

Hogyan tudnék nagyon gyorsan pénzhez jutni Gyöngyös és vonzáskörzetében kb 3-4 nap alatt?

Figyelt kérdés

- Szeretnék Siófokra leugrani a pajtásaimmal,de nem sikerült munkát találnom nyárra mert mindenhol létszámstop volt.:(

- Esetleg tudna valaki kölcsönadni amit amint visszajövök ledolgoznám neki, értek beltéri festéshez, ácsmunkához segédmunkásként,és a kereskedelemben is megállom a helyem

Légyszíves valaki adjon nekem tanácsot!!

F/22


2011. júl. 31. 01:05
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
miért nem értik meg az emberek, ha valamire nincs pénz akkor nem csinálják. ha nincs pénzed lemenni siófokra, akkor otthon maradsz te kis segédmunkás.
2011. júl. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

A első elég gázul fogalmazta meg a választ, de tényleg, ha nincs pénzed, akkor nem mész nyaralni.

Nekem pl nem a pénzzel, hanem az idővel hiánnyal van problémám, sajna ez van.

20L

2011. júl. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
bocsi, az időhiánnyal.
2011. júl. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Senki nem írta hogy nincs pénzem, inkább úgy fogalmaznék hogy akarok egy kicsi dőzsit és szeretnék még...az első válaszolónak meg nem akarom minősíteni az édesanyja munkahelyét..
2011. júl. 31. 01:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

pajti, 3-4 nap alatt kell hirtelen pénz. időben kaptál észbe.


nem értem én, lehet, hogy az oldal készítői vagy bérkérdezők írják ezeket a gyerekes "huh azonnal kell pénz, honnan szerezzek" kérdéseket? nem tudom elhinni, hogy van ennyi hülye ember.

2011. júl. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nézt itt sok tenni akaró ember van nem csak károgók, ha valaki mondna egy lehetőséget ami fix akkor én 7főn már elsőként állnék ott a melóhelyen
2011. júl. 31. 02:10
 7/10 anonim válasza:
Bár én nem lakom a közeledben, így nem sokat tudok Gyöngyösről, annyit tudok javasolni, hogy keress alkalmi munkákat, amiket el tudsz végezni, valamint adj fel ilyenekről hirdetéseket, ezek általában azonnal fizetnek.. Pl hamarosan szilvaszezon, elég sok napszámost keresnek majd. Nem írtad, milyen jellegű munkákat vállalnál és milyen pénzösszegre szeretnél szert tenni. Használd ki azokat a dolgokat, amikben kiemelkedőnek érzed magad és adj fel néhány helyen hirdetést, így a legkönnyebb találni munkát és munkahelyet. Sok sikert. ;)
2011. júl. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal kezd átalakulni, basztassuk a kérdezőt oldallá. Úgy tényleg gáz nyaralni menni, hogy nem lehet dőzsölni. Pár nap alatt szerintem már nem lehet találni alkalmi melót se, hacsak nincs nagy ismerettségi köröd és rádumálsz valakit, hogy csak pár napra ugranál be.
2011. júl. 31. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott mihez értesz?


Beszélsz nyelveket?

Van gyakorlatod a vendéglátóiparban? Nem 2hetes , hanem annál azért több.

Felszolgálás pultozás mi egyébre gondolok.

Tudsz bánni az emberekkel?

Talpraesett vagy? Nem az ivászatban...


Ha ezek megvannak lehet tudok neked valamit, de az se 3 nap múlva!

2011. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
német és eszperantó középfokú szóbelim van, angolból alapfokon beszélek, sportmenedzser végzettséggel rendelkezek, sportkommunikátornak tanulok, érdekel a kereskedelem és e vendéglátás is, terveim közt szerepel h elvégzek egy pincér okj-t, dolgoztam már tévénél(2 hónap gyakorlat)
2011. aug. 2. 02:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!