Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan és hol találhatok egy...

Hogyan és hol találhatok egy nyugdíjas jogászt, aki nem vérszívó árakat kér?

Figyelt kérdés
Mindig óvakodtam, hogy peres ügyekbe keveredjek. De most úgy látszik nem tudom elkerülni.

2018. febr. 1. 06:06
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Miért pont nyugdíjast? Nagy tapasztalattal pont nem fog alamizsnáért dolgozni...
2018. febr. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eddig egy vidéki nyugdíja volt az ügyvédem, de váratléanul meghalt.

A nagy tapasztalt meg hiábavaló, ha beleszarnak az ügyekbe. Egyébként sem olyan bonyolult az ügy.

A múltkor összefutottam egy ügyvéddel aki csak az iratok átolvasásáért, ami kb 1 órát vett volna igénybe 100.0000 kért volna. Hát ez nem az az összeg amit ki tudok fizetni.

2018. febr. 1. 06:37
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Ahhoz védjen hivatalosan, nem kell nyugdíjasnak lennie, viszont ha nyugdíjas, de nem fizeti a kamarai díjat, akkor ügyedben zugírász.
2018. febr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy ki ízelítő:

[link]

2018. febr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xswerdy ***** válasza:
ahhoz, hogy perben képviseljen, aktiv ügyvédnek kell lennie. Attól persze lehet nyugdíjas-korú, de nem vagyok benne biztos, hogy az olcsóbb. Lehet többel beszélni, de nem feltétlenül nyugdíjast keresnék.
2018. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!