Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha egyetemistaként apám...

Ha egyetemistaként apám bevesz a közös őstermelőibe, mennyi járulékot kell fizetni?

Figyelt kérdés

Anyukám leszázalékolás miatt ki kell vennünk az őstermelőiből, és apám szeretne engem bevenni helyette, egyetemista vagyok nappali tagozaton. Eddig úgy tudtuk, hogy nem kell járulékot fizetni (a NAV honlapján ez van), de máshol meg az, hogy igen, valahol havi 70000-ret is írnak. Mi az igazság? Mennyi eü és nyugdíj járulékot kell fizetni utánam ebben az esetben?

(A bevételünk sosem haladja meg a 6 milliót, vagyis eddig mivel ketten voltak benne, a 3-3 milliót)


2018. febr. 23. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol olvastátok ezt a NAV honlapján.

Másold már be azt a részt és a linkjét.

A 6 millió se irányadó; 600ezer és 8 millió ami befolyásoló tényező.

Mennyi az éves bevételük ebből?

2018. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!