Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyi vámot/áfát kell fizetne...

Mennyi vámot/áfát kell fizetnem külföldről érkező csomagom esetében? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, rendeltem egy kulfoldi webshopbol orat, az aru Szingapurbol fog erkezni dhl expresszel. 50000 ft ot fizettem erte, azt szeretnem kerdezni, hogy ebben az esetben mennyit kell fizetnem erte a vetelaron felul? Mar kuldtek egy emailt, hogy az aru vamkoteles, de sajnos elegge ovon alul ert , nem gondoltam, hogy ilyen futarszolgalatnal is vamkoteles lesz az aru. Egyetemistakent nem lesz valami konnyu osszekaparni gyorsan azt a bonuszt amit fizetni kell majd, orulok ha segitenetek megtudni mennyit kellene fizetnem :( elore is koszi a normalis valaszokat

2018. márc. 9. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:

50000 HUF - 161 Euro plusz szallitasikoltseg.


Ha meghaladja a Kínából, Amerikából rendelt termék értéke szállítási költséggel együtt a 150 euro-t akkor a vám mértéke a következők szerint alakul:


Magánszemélytől, magánszemélyként rendelt áru esetén:


151 – 700 euró között egységesen 2.5% vám (és ne felejtsük el a plusz 27% áfát)

2018. márc. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!