Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ügyfélkapun meg lehet nézni,...

Ügyfélkapun meg lehet nézni, hogy a személyim illetve a jogosítványom meddig érvényes?

Figyelt kérdés

2018. márc. 24. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

A személyidet vedd a kezedbe, és nézd meg. Muszáj lenne meglennie, mert _elvileg_ anélkül az utcára sem szabad kilépni.

Én az ügyfélkapun nem találkoztam ilyennel btw.

2018. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy az ügyfélkapu még értesítést is küld okmány lejáratkor. Valaki más?
2018. márc. 24. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem.

Értesítést küld az okmányok lejártáról, de nem tudod megnézni, hogy mikor járnak le.

Az első válaszolónak: már évek óta nem kötelező személyidnek lennie, ha van érvényes útleveled, vagy kártya formátumú jogosítványod: [link]

2018. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

# 3


Igen, de valaminek azért kellene nálad lennie.


Bennem is azonnal felmerült, hogy miért nem nézi meg az okmányait a kérdező.

2018. márc. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 4/4


Nálad lehet pl az útleveled.


Az okmányait meg valószínűleg azért nem nézi meg, mert nincsenek nála, nem jut el a közeljövőben oda ahol vannak, nincs akit megkérjen, hogy nézze meg, vagy akármi más.

Bennem nem merült fel, hogy miért nem tudja megnézni az okmányait, és a kérdés szempontjából ez lényegtelen is.

2018. márc. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3# #5: Köszönöm!
2018. márc. 24. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!