Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Most kezdtem dolgozni. Azt...

Most kezdtem dolgozni. Azt mondták be kell lépnem egy magánnyugdíjpénztárba. Hová lenne érdemes?

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Mindenképp fordulj pénzügyi tanácsadóhoz! Ők ingyen segítenek neked a legjobbat kiválasztani, megkötni, úgy, hogy közben ki se kell lépned otthonról.

Ők nyomon követik folyamatosan, hogy alakult az elmúlt években az egyes pénztárak hozama.


(Debrecenben tudok egyet ajánlani, ha nem db-i vagy, már szinte minden városban vannak pénzügyi tanácsadók.)

2008. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 2007es évben az AXA volt a legjobb, hozam terén. A pü-i tanácsadók ezt szokták mondani:)
2008. nov. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ING szerintem.ez egy elég nagy és híres,úgy gondolom hogy mára már kinőtte az AXÁ-t is. Személyes konzultáció miatt írj e-mailt és megadom az ING-s barátnőm számát,ő ezzel foglalkozik
2008. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!