Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Dropshippinges webáruház...

Dropshippinges webáruház nyitásakor, hogy adózunk? Milyen formában éri meg legjobban válalkozást indítani?

Figyelt kérdés
Dropshippinges webáruház nyitásakor, hogy adózunk? Milyen formában éri meg legjobban válalkozást indítani? Mennyit vagyis inkább hogyan kell utána adózni nézegettem neten,de Mo.-n semmi relevánsat nem találtam . Könyvelőhöz nem mentem még el, inkább némi háttértudást szeretnék szerezni, mielőtt belevágok, és sajnos már csak az adózás mivoltával nem vagyok tisztában egyedül!

2018. ápr. 29. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Másodállású szja szerinti ev.
2018. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és ha Ebay-en akarok termékeket eladni! Ott/ Azután , hol/hogyan kell adót befizetni?
2018. ápr. 29. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Attol függ pl àfakörös vagy e , illetve honnan hova értékesítesz.
2018. ápr. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg tanuló vagyok! De szeretnék egy kis plusz pénzt keresni! Azon gondolkoztam, hogy ezek a dropshipping oldalak jó kiindulásnak, de ne merek belevágni, mert az adózással nem vagyok tisztában! Nagykereskedőioldalakról XBOX stb-t szeretnék E-bay, Amazonon eladni. Így a termékek hozzám soha nem kerülnének csak számlát állítom én ki és a nagyker küldi ki a terméket!
2018. ápr. 30. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!