Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A NAV-nak akarok levelet...

A NAV-nak akarok levelet írni. Itt melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Meg szeretném kérdezni tőlük hogy van e TB tartozásom.

2018. jún. 6. 06:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Már többször is írtam nekik üzenetet de nem válaszolnak a szemetek! Ha nem nő az elmaradás havonta akkor nem érdekel.
2018. jún. 7. 08:08
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem azért nem válaszolnak mert szemetek, hanem azért, mert erről nem adhatnak ki információt illetéktelennek, egy üzenetből meg nem tudhatják, hogy te az illetékes vagy-e.

Vagy csináltatsz ügyfélkaput, vagy befáradsz személyesen folyószámla egyeztetésre. De ahogy írták, ha tartozásod (vagy túlfizetésed) van, arról évente levelet is küldenek a bejelentett lakcímedre.

2018. jún. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De azok mert oda kellett írni az adószámot is... Hát mondom ha nem növekszik a tartozás és nem tájékoztatnak róla akkor nem érdekel.
2018. jún. 8. 06:34
 14/14 anonim ***** válasza:

"De azok mert oda kellett írni az adószámot is."


Attól még nem fognak visszaírni. Én is tudom az összes családtagom adatát, adóazonosító jelét, tehát akár én is kérhetek le információt teljesen jogtalanul róluk.

Ezért nem válaszolnak. Telefonon sem. Kizárólag olyan úton "válaszolnak", amit ők tesznek lehetővé az adózóknak.


Ügyfélkapu, ÜCC-rendszer, postai út, ami által azonosítani tudnak.


Viszont lehet, hogy már elindítottak egy értesítést az "adószámhoz" köthető címre, úgy reagálnak rá. Ki tudja... :)

2018. jún. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!