Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha nem teljesítem a hallgatói...

Ha nem teljesítem a hallgatói szerződést 20 éven belül, mennyire növekszik meg addigra a most 1M Ft visszafizetendő tandíj?

Figyelt kérdés

Kb. 1 millió forintnyi tandíjú képzést végzek állami ösztöndíjasként, de nem tervezem teljesíteni a röghöz kötést 20 éven belül, megyek külföldre dolgozni, tehát majd vissza kell fizetnem a képzés összegét. Ha jól tudom, csak az infláció mértékével fog növekedni, tehát nem lesz rá egyéb kamat. Körülbelül milyen összegre kell majd számítanom?


Nem szeretnék 20 év múlva egy akkora csekket kapni váratlanul, ami földhöz vág...



2018. aug. 16. 16:53
 1/1 A kérdező kommentje:
Még olyan dolgoktól félek, hogy 20 év alatt hirtelen váratlanul nagyon megerősödik a forint, vagy egyéb váratlan tényezők, amivel "felkamatozzák".
2018. aug. 16. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!