Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha az én bruttó bérem 192.500....

Ha az én bruttó bérem 192.500. -Ft,3 gyerek után jár nekem a családi adókedvezmény, mennyi lenne a nettó bérem?

Figyelt kérdés

A családi adó kedvezményt megosztva vesszük a férjemmel ő 460, én 200 ezer keretig.

Minden kalkulátor mást mond, szerintem túl sokat vonnak le a fizetésemből.

Tudnátok-e egy linket adni, ami megmondja a tutit?


2018. szept. 6. 10:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%

158.013 lesz a nettója.

SZJA előleget nem vonnak (ami 28.875,- Ft lenne), valamint a 19.250,- Ft nyugdíjjárulék helyett 1.125,- Ft-tal kevesebbet vonnak, vagyis csak 18.125,- Ft-ot.


Fentiek a kedvezmények megbontva, minden más vonódik, és így jön ki a nettó 158.013,- Ft.


Tényleg jó a NAV-os kalkulátor, most számoltam utána, mint bérszámfejtő. :)

2018. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, a legtöbb kalkulátor szerint, csak a munkaerőpiaci hozzájárulást kéne levonni.

Sejtettem én, hogy az túl rózsaszín, de most 146 ezret kapok, mert ugyan adót nem, de mindenféle járulékot levonnak.

2018. szept. 8. 19:04
 13/13 anonim ***** válasza:
mert a kalkulátorok szinte mind olyanok, hogy csak gyerekszámot kérnek, azzal nem foglalkoznak, ebből te mennyit akarsz igéynbe venni
2018. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!