Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Két éves TB tartozás körülbelü...

Két éves TB tartozás körülbelül mennyi összeg lehet?

Figyelt kérdés

Nem volt még bejelentett munkahelyem.

Ha ez számít valamit esti tagozatos diák vagyok, és ez alatt a két év alatt is az voltam.



2018. szept. 19. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
170 ezer + késedelmi kamat (lehet, hogy más a neve, de a lényegen nem változtat)
2018. szept. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állami támogatott képzésen voltál? Mert esti-n jár a diákigazolvány és a TB. TUdom, mert én is voltam így. Csak leveletőn nem jár
2018. szept. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A magyarországi NAPPALI TAGOZATOS hallgatói jogviszonnyal rendelkezők egészen addig biztosítottak, amíg a diákigazolványuk érvényes.



Itt a jogszabály pontos szövege, hogy ki mentesül a járulék fizetése alól:


" a köznevelésről szóló törvény hatálya alá tartozó nappali rendszerű iskolai oktatás keretében vagy nappali oktatás munkarendje szerinti köznevelési intézményben, továbbá a nemzeti felsőoktatásról szóló törvény hatálya alá tartozó felsőoktatási intézményben nappali rendszerű oktatás keretében tanulmányokat folytató nagykorú magyar állampolgár, menekült, oltalmazott, valamint az a külföldi állampolgár, aki nemzetközi szerződés vagy az oktatásért, a külügyekért felelős miniszter által adományozott ösztöndíj alapján létesített tanulói, hallgatói jogviszonyban áll, továbbá az a szomszédos államokban élő magyarokról szóló törvény hatálya alá tartozó személy, aki a nemzeti felsőoktatásról szóló törvény hatálya alá tartozó felsőoktatási intézményben nappali rendszerű oktatás keretében államilag támogatott, vagy magyar állami (rész)ösztöndíjjal támogatott képzési formában hallgatói jogviszonyban áll,"

2018. szept. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!