Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A provident mekkora eséllyel...

A provident mekkora eséllyel ad így hitelt?

Figyelt kérdés

500 000 Forintot szeretnèk igényelni, 30 hónapra.

112 nettót keresek, de a jelenlegi munkahelyemen csak 1.5 hónapja dolgozom. Az előtte lévőn egy évet dolgoztam, de a kettő között 1 hónapig nem dolgoztam.



2017. okt. 29. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

A Provident honlapján tudsz visszahívást kérni - ők nagyjából meg tudják mondani, hogy esélyes-e vagy sem.

Szerintem 500 ezret nem fognak így adni, már csak azért sem, mert ha másfél hónapja dolgozol, akkor nyilván próbaidős vagy: ez alatt pedig BÁRMIKOR, egyik pillanatról a másikra MINDKÉT FÉL, indoklás nélkül FELMONDHAT.


Úgy tudom, kisebb kölcsönt adnak így is - 30-40 ezer ft-ot - , de nagyobbat nem.

2017. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Itt van a legnagyobb esélyed, fix munkahely a lényeg.
2017. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Van egy tartozásom ahol nem engednek részletfizetést.

480 000 Ft.


Igazából egészen 180 000 forintig tudok engedni a hitelből, csak akkor nem tudom honnan lesz minden más befizetve, illetve miből kajálok egy hónapig, de mind1... Azt majd valahogy megoldom.


Sajnos az igazsághoz hozzátartozik még, hogy az elöző fizumig, csak kb. 3 hetet dolgoztam, szóval akkor 85 000 körül volt a fizetésem. Most 10.-én jön a 2. fizum ami elvileg 112 000 lesz.

Viszont a hitel igénylésig nem nagyon tudok várni 10.-ig, mivel még a hitelbírálat is kb. 10 nap.


Szóval így, ha "csak" 180 000 Ft-ot igénylek, akkor %ban, kb. mennyi az esélyem hogy megkapom?


Még 1x köszi!

2017. okt. 29. 16:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, már írtam, hogy a Provident honlapján megírod, hogy visszahívást kérsz és az Ő emberük mindent pontosan el fog mondani - és még akkor is előfordulhat, hogy nem kapod meg.

Mi itt hiába tippelgetünk: nem ismerjük pontosan a részleteket:

"Van egy tartozásom ahol nem engednek részletfizetést.

480 000 Ft." - ez pl. egyáltalán nem hangzik jól és elsőre nem írtad meg.

Cofidisnek van egy adósságrendező hitele, azt is megpróbálhatod, hátha... számlavezető bankodnál esetleg személyi kölcsönt, de a pontos tények ismerete nélkül úgysem tudunk biztosat mondani - no meg nem mi vagyunk a hitelbírálók :-)

2017. okt. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
500.000ft-hoz szükség van munkáltatói igazolásra, amin az elmúlt 3 hónap bére szerepel. Ha csak 1.5 hónapja dolgozol, akkor 430.000-ig tudsz igényelni.
2017. okt. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!