Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés

A kérdés

Hogyan kell ezt leadozni?

Internetről volt egy kissebb jövedelmem (100.000ft alatt) amit kiutaltam a bankszámlámra. Na most gondolom ez után kell adozni de mégis hogyan zajlik ez?

2018. szept. 28. 12:13  Privát üzenet  

A válaszok
Az attól függ miből volt a jövedelem.

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. szept. 28. 13:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szerencsejátékból

# 2/4Időpont 2018. szept. 28. 13:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De ha nem adozom le megüthetem a bokám? Vagy ez még nem olyan nagy összeg hogy felfigyelnének rá?

# 3/4Időpont 2018. szept. 28. 13:42 Privát üzenet

Attól függően hogy milyen típusú szerencsejáték vagy önálló tevékenységből származó jövedelem vagy egyéb jövedelemként kell bevallani.

De nagy eséllyel senkit nem fog érdekelni egyszeri ekkora összeg. Max. a bankot és hitelt nem kapsz ha látja hogy szerencsjátékot játszol.

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. szept. 28. 17:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kriptovaluták (bitcoin stb) utáni árfolyamnyereséget hogy kell leadózni?
Adsense bevételt hogyan kell leadózni?
Kriptovaluta (bitcoin, stb. ) tőzsdén kerestem több milliós profitot. Hogyan tudom leadózni?
Miért kell leadózni azt, amit már leadóztak?
A navnak tudok vmilyen emailcimre irni, illetve kérdést feltenni anélkül h megadnám az adószámmat? külföldi adózásról szeretnék klérdeznivagyis ha kinnt dolgozok bejelentve azt...
Ha egy internetes szívességért kaptam átutalással pénzt, hogyan tudok leadózni róla?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Adózás, könyvelés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!