Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az Avon után kell adózni?

Az Avon után kell adózni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és kb egy évvel elkezdtem ezelőtt avonozni apukám nevén. És most mondta jött egy levél a NAV tól de még nem nézte meg. Azt mondta az avonnal kapcsolatos. Na de nekem mikor elkezdtem avonozni senki se szólt hogy adózni kell utána pedig személyesen magyarázta el az itteni avonos hölgy akihez tartózom, de se nekem se apukámnak nem említette az adózást.

A rendelésem általában éppen hogy meghaladja hogy kapjak egy kis hasznot de mivel szoktam rendelni plusz egy újságot ez 100 forintnál nem szokott több lenni havonta. De van amikor nincs haszon. Apukámmal külön élünk tehát csak neki és magunknak szoktam rendelni esetleg osztálytársnak egy rúzst vagy valami piciny dolgot szoktam rendelni nagyon nagyon ritkán.

Ez után tényleg kell adózni?

A másik meg az hogy kidobáltam a számlákat, de elvileg emailban meg kell lennie mindnek.


2019. jan. 19. 07:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Kell. Igen, így szokott ez lenni a beszervezős melóknál.
2019. jan. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ühüm... rendben. Csak meglepődtem.

De gondolom ennyi haszon után nem kell rengeteg adót fizetni.

2019. jan. 19. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!