Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az adóigazolvány mikor jön meg?

Az adóigazolvány mikor jön meg?

Figyelt kérdés
Pont ma egy hónapja, hogy névváltozás miatt igényeltem újat, de még mindig nem jött küldték. Kell aggódnom?

2019. márc. 4. 17:57
 1/8 anonim válasza:
Véletlenül nem neked kell cserélned személyesen. Az adott hivatalban?
2019. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A navnál igényeltem újat, azt mondták postán küldik.
2019. márc. 4. 18:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy létszámstop van, meg a posta is döglődik, sztem nem kell. Ez mindig is így volt, most még inkább.

Kártyahelyettesítő igazolást azért csak adtak, nem?

2019. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig eltart, 1 hónapnál tovább. Már nem emlékszem pontosan, de a feleségemnek csináltattunk ugyanígy névváltozás miatt, elektronikusan igényelve, és 2-3 hónap után jött meg, amikor már azt hittük, hogy valami gond van, és utána kéne kérdezni. Addig nyugodtan használható a régi.
2019. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A régit bevonták, de adtak igazolást. Bezzeg, ha fizetni kell vmit, arról azonnal küldik a levelet...

Remélem, hogy minél hamarabb megjön. Ha nem, akkor utánaérdeklődök telefonon.

2019. márc. 4. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Most mi a probléma?


Van egy igazolásod róla. Nem rövidítettek meg. Tudod igazolni az adóazonosító jeled.


Majd jön, nyugi...

2019. márc. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szintén névváltozás miatt igényeltem újat tavaly. Az ügyintézésnél mondták, hogy sokáig fog tartani, mire elkészül, de még így is meglepődtem, hogy körülbelül fél év múlva érkezett meg.
2019. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azta rohadt :O
2019. márc. 7. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!