Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Saját TB fizetésnél, mit kell...

Saját TB fizetésnél, mit kell csinálni, ha kimarad 1 hónap?

Figyelt kérdés

12-ig kell befizetni minden hónapban, de elfelejtettem és most jutott eszembe. Gyorsan befizettem, de ez net bankos átutalás, így már lehet erre a hónapra írja jóvá.


Járt már így valaki?

Ilyenkor, h kell rendezni?



2019. márc. 14. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog történni semmi, nyugi.
2019. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi nem fog történni, pár nap fel sem fog tűnni.
2019. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"így már lehet erre a hónapra írja jóvá."


Ilyen nincs. A NAV-nál 12-én előíródik a kötelezettség, onnantól te késedelemben vagy, ha nem volt beérkező összeg vagy korábbi túlfizetés. De ha később fizetsz, az nem jelent semmit, a korábbi előírást előbb elégíted ki, 1 nap csúszás miatt kb. 1 forint késedelmi kamat léphet fel. Ha van ügyfélkapud, az eBev rendszerben megtekintheted az adófolyószámládat, amin látod ezeket.

2019. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem szerintem kimaradt 3 hónap is, de azóta van rendes munkahelyem. Semmi nem történt, de felőlem utólag is levonhatják, most már van miből xD.
2019. márc. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!