Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Febr 25en adtam fel ajanolttan...

Ramanda9 kérdése:

Febr 25en adtam fel ajanolttan de nem elsobbsegivel az adobevallast. Szamlara kertem. Valaki ugyanekkor adott fel?

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:
71%

És?

Vagy a napokban meg fogod kapni a számládra a pénzt (általában kivárják a 30 napot és még rá is tesznek 1-2 napot) vagy az is lehet, hogy hiba van az adóbevallásodban.

Én. pl. iparűzési adót kértem vissza 3 hete, tegnap ránéztem, hol van már, mikor adtam be - erre kiderült, hogy a neten leadott kérelmem - bár jogos - de érvénytelen. Könyvelő rávilágított, hogy nem pipáltam ki a TELJES ÖSSZEG négyzetet, - kipipálta, erre meg magát az összeget nem volt szabad beírni.

Mindenféle elektronikus baromság, "kis négyzet", "rossz helyre írtad" miatt akár probléma is lehet vele, ami miatt csúszhat.

2019. márc. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!