Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A könyvelők használnak még...

A könyvelők használnak még kézi számológépet? Ha igen milyen gyakran?

Figyelt kérdés

2019. máj. 6. 14:39
 1/9 anonim válasza:
Folyamatosan
2019. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Naponta többször.
2019. máj. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Állandóan, konkrétan reggeltől estig.


Ez nem vicc...

2019. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is napi szinten használok.
2019. máj. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
detto
2019. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Remélem még lesz olyan aki válaszol. Lehet nem normális kérdésnek tűnik, de számológépből könyvelési terültre melyik a praktikusabb? :)

Egy tudományos számológép (nekem most egy Casio FX 82 ES Plus van), vagy pedig egy sima asztali számológép, esetleg TAX+ TAX - funkcióval bővem megteszi? Ha valaki talán nem számol pénzügyi szakszámításokat amihez mondjuk törtnevezőbe hatványozni kell, talán egy asztali is bőven megteszi? Milyet használtok könyvelők?

2022. aug. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy sima Victoria GVA-270 van. Alapműveletekre tökéletes, kis helyen elfér, nem drága. De ez nyilván függ attól is, hogy mire akarnád használni. Én általában csak a négy alapműveletre használom a gépet, meg néha százalékszámítás. De ennyi. Nekem perfect kis gép ez.
2022. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

SHARP asztali számológép vagy 25 éve. Más soha nem is kellett a könyveléshez. Arra tökéletes. Gyors és ügyes. :)


Hasonló, csak régebbi kivitelben. Az egyik két színnel is nyomtat, a másik nem ->


[link]

2022. aug. 31. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sima windows calculator…. kb 20 peldanyban :D
2022. dec. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!