Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért használnak sokan ML...

Nolfly kérdése:

Miért használnak sokan ML Mercit trailer vontatáshoz?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, de amióta utánfutós trailert látok, nagy százalékban ML osztályú Mercedessel vontatják. Van ennek valami különösebb oka, vagy csak pont midig kifogtam?

2019. jan. 2. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
egyrészt nyilván benne van az a fajta "státuszszimbólum", amit gondolnak róla a nepperek...másrészt az utánfutóval vontatható súly az összefügg azzal, hogy mivel van vontatva, ezért általában valami nagy batár kell hozzá. most hogy erre a legmegfelelőbb autó-e egy ml merci, nem tudom...gondolom akármilyen másik nagyobb terepjáró vagy pickup megfelelne erre...csak hát az nem merci.
2019. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Össztömeg, vonóhorog terhelhetőség, dízel, így áfa visszaigényelhető, vételárból áfa szintén, ugyanakkor családi autónak is jó miközben a vállalkozás számolja el költséget. És kérdezni sem kérdezi, hogy megy a vállalkozásod, ha már merci terepjáróval járkálsz... Pedig pont az ellentettje a valóság ( hiszen nem saját zsebből finanszírozós a vásárlást és fenntartást) .
2019. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. jan. 3. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!