Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Valaki ismer jó könyvelőt a...

Valaki ismer jó könyvelőt a 11. kerületben, normális áron?

Figyelt kérdés
Jelenlegi könyvelőnk mindenre alkalmatlan

2019. máj. 8. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
De gondolom olcsó.... A normális ár nem olcsó, szóval a havi két-háromezer foritnos díjakat el kellene végre felejteni....
2019. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A könyvelőnk havi 30 e ft-ért könyvel, nem mondanám hogy ez 2-3 e ft-os tétel lenne, és nem is ez volt a kérdés, hanem az hogy tud-e valaki jó könyvelőt (aki legalább az alapkönyvelést megcsinálja, mert egy kis Bt ről van szó, aminek nincs csak pár db havi számlája, egy alkalmazott van bejelentve, de a jelenlegi hölgynek konkrétan könyörögni kell mindenért, és ezt már unjuk). Építő válaszokat várok, nem fikázást. Tudsz könyvelőt ajánlani vagy nem?
2019. máj. 10. 14:26
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Nem tudom, aktuális-e még a kérdésed.


Én a Bikás parknál találtam meg a Balance Sheet könyvelő irodát. Még csak pár hónapja vagyok ott, de nekem nagyon-nagyon hozzáértőnek tűnnek az eddigiek alapján.


Én KATÁ-s e.v. vagyok. Az éves bevallás az 20.000 Ft lesz, de ebben benne van az is, hogy kereshetem őket apróbb-cseprőbb dolgokkal bármikor, és tényleg mindig elérhetőek. (Más irodától érkező árajánlat havi 8-15.000 Ft-ról szólt, ami ugye 96-180.000 Ft lenne éves szinten. Azért nagyon nem mindegy...)


Tényleg. Épp nem rég írtam nekik egy e-mailt, szerintem nem telt bele negyed óra és már hívott telefonon, hogy megbeszéljük a dolgot.


Plusz full normálisak, emberségesek, laikus nyelven magyarázzák el a dolgokat, türelmesen, még akkor is, ha 20x kell elmondaniuk nekem, hogy felfogjam :)


Eddigiek alapján csak ajánlani tudom.

Honlapjuk: [link]

(Ami rövidesen megújul, mert nekik meg weboldalkészítő kellett (és személyemben megtalálták) :))

2019. szept. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!