Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés

A kérdés

Átvert a Tinder, visszakaphatom a pénzem?

Nem volt a kártyámon pénz, mikor tettem rá, akkor nem vonta le 1 órán belül azonnal, így megrendeltem újra a Tinder goldot, majd 3 órára rá megint levonta automatikusan. Hol tudok nekik írni? Mert kértem visszatérítést, amit el is fogadtak, de 4 nap alatt nem érkezett meg.

máj. 20. 21:11  Privát üzenet  

A válaszok
majd 30 nap mulva ott lesz...

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 20. 22:27 Privát üzenet
Mégis hogyan vert át?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 20. 23:40 Privát üzenet
vegulis lehet ket havi elofizt vettel ;)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 21. 20:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

visszakaptam azzóta

# 4/4Időpont máj. 21. 20:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Paypall segitseg visszakaphatom a penzem?
Visszakaphatom a pénzem?
Az áfát visszakaphatom?
Vennék egy laptopot Magyarországon de egyből kihoznám külföldre, akkor visszakaphatom az áfát?
Egyéni kisadózó vállalkozó ként,3. országból érkező import árura az ÁFÁ-t visszakaphatom valahogyan?
Visszakaphatom az adótöbbletemet? Ha igen milyen nyomtatványt kell kitölteni? Pár éve van meg a többlet.

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Adózás, könyvelés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!