Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » TB tartozás lekérdezése...

TB tartozás lekérdezése ügyfélkapun, feldolgozás sikertelen. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Nem Magyarországon élek egy jó ideje, kiskorúként mentünk ki. Mivel betöltöttem a 18-at, gondoltam lehet már elkezdtek valamit vonni.

Erre azt írta ki, sikertelen feldolgozás, majd a hiba okánál felugrik egy ablak, azt írja nincs adat.


Lehet, hogy már megszűntették maguktól a TB-m? Nem lett lejelentve a költözés. Azt hiszem csak az iskolában lettek dolgok elintézve, valamint le lett adva az új iskolám neve. Lehet ezáltal engem töröltek is a rendszertől?

Annak örülnék, mert mégis jobb mintha most bekéne fizetnem egy éves TB-t..



2019. máj. 21. 09:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#10 wow az jó id lenne:D

Azért biztonság esetén megnézem a linkeket amit a chat-en ajánlottak, hogy a későbbiekben se számoljanak fel semmit.

Bár nem tudom van-e értelme bajlódni vele, hisz le van járva az én TB ellátásom ahogyan láttam. És gondolom meghosszabbították volna a 18. születésnapom után ha még az országban laktam volna, de nem tették, vagyis biztos tudtak róla.

2019. máj. 23. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!