Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A NAV hány munkanapon belül...

A NAV hány munkanapon belül küldi ki postán az irodájukban megigényelt jövedelemigazolást?

Figyelt kérdés
Péntekre mindenképpen kellene nekem a szüleim tavalyi évről szóló jövedelemigazolása, amit viszont csak kedden igényelt meg édesapám, és azt mondták, postán kiküldik. Meg fog jönni addigra vajon?

2019. jún. 12. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet elektronikusan igényelni, másnapra megvan.
2019. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csakhogy amit elektronikusan igényelsz, azt hiába töltöd le és nyomtatod ki, sok helyen nem fogadják el - ezt maga a NAV-os mondta nekem.
2019. jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincsen rá mód, hogy ha bemegyek ma, vagy holnap délelőtt, ideadják nekem ott?
2019. jún. 13. 09:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs. A NAV nem a rugalmasságáról híres.

Én is bementem az irodába, kérni - ráadásul SAJÁTOMAT, nem másét mert nálad ugye még az is "játszik, hogy a szüleid jövedelemigazolását NEKED NEM FOGJÁK ODAADNI. Szóval még a sajátomat sem kaptam meg, mert csak elektronikusan lehet igényelni (vállalkozóként)

2019. jún. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

> Csakhogy amit elektronikusan igényelsz, azt hiába töltöd le és nyomtatod ki, sok helyen nem fogadják el - ezt maga a NAV-os mondta nekem.

Miért nyomtatnád ki? Küldd elektronikusan, nekem mindenhol elfogadták.

2019. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!