Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Rendeltem az indiegogo ról és...

Rendeltem az indiegogo ról és azt írja nem garantált hogy megérkezik ezzel mit tudok kezdeni, valaki rendelt már erről az oldalról?

Figyelt kérdés

2019. jún. 25. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez az oldal egy átverés.


[link]

2019. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az Indiegogo nem átverés, csak el kell olvasni miről is szól.

Itt pénzt gyűjtenek ötletek megvalósítására.

A projektnél le van írva, hogy 1) nem fizetik vissza a befizetéseket ha nem jön össze a kért összeg, vagy 2) úgy tudom van ahol visszafizetik ha nem gyűlik össze a kért összeg.

Nincs itt semmi átverés, én is rendeltem már ott, nagyon ismert és hasznos oldal. Van kockázat, de el kell olvasni mielőtt rendel az ember, nem aliexpress/ebay ez.

2019. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

@21:55


De ezt ki tudja ellenőrizni, hogy az a projekt tényleg létezik-e vagy csak kamuból kalapoznak rá pénzt? pont erről írtak valahol, hogy tele van kamu projektekkel.

2019. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, igaz, vannak kamu projektek (pl. volt valahol egy cikk egy magyar projektről is amiben svájci szerkezetű dizájn órákra gyűjtöttek aztán a vevők kínai szerkezetű, gyenge minőségű órákat kaptak a szervezők meg nem válaszoltak a hoppon maradt vevőknek), van benne kockázat, de vannak olyanok is, amik már működnek csak - mivel ez egy ismert, sokat látogatott oldal - ezen az oldalon próbálnak több vevőhöz jutni kis vállalkozások.

Nincs rá biztos recept hogyan lehet kiszűrni a csalókat, de az oldal semmiképpen se átverés csak azért mert mint mindenhol, itt is megjellennek a csalók. Egy nagyon hasznos oldal, nagyon kreatív ötletekkel.

2019. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!