Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Igaz-e az hogy gazdagságot...

Igaz-e az hogy gazdagságot elérni csak hívatalos úton lehet? Mert amit a nav nem lát pénzt az nem is létezik?

Figyelt kérdés
Onnan jött a kérdés hogy gazdagságról szóló meditációt találtam és elkezdtem hallgatni csak az jutott eszembe hogy felesleges ezt hallgatnom mert nem tudok gazdag lenni csak hívatalos uton ahoz pedig vállalkozóvá kell válnom.

2019. júl. 14. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy hülyeség.
2019. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Butaság. Létezik az a pénz, csak ha nagyon látványosan elkezdesz költekezni, akkor lehet, rákérdeznek, hogy miből húztál fel hivatalosan minimálbér mellett egy családi házat hitel nélkül. A készpénzt nagyon nehéz követni, ettől még nem kell hülyének nézni a navosokat, mert azt még jobban utálják, mint ha "csak" adót csalnál.
2019. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az a "hívatalos út"... mindenesetre igen, alkalmazottként nagyon nehéz meggazdagodni, pontosabban nagyon sokáig tart, mert a fizetések általában nem elég magasak hozzá, továbbá plafonjuk van, nem tudsz úgy bevételt sokszorozni, mint vállalkozóként.
2019. júl. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!