Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Létezik olyan, hogy este...

Létezik olyan, hogy este lefekszem és reggel a múltban ébredek fel? Mondjon a középkorba. Hogyan lehetne elérni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 27. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem létezik.

Bocs, de ez van!

2019. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Droggal. Nagyon sok droggal :D
2019. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Droggal lehet de nem irányíthatod. Gondosan ellenőrzött fantáziával ott ébredsz, ahol és amikor akarsz. Más módon ne próbálkozz, mert annak a vége nem eredményes kísérlet, hanem elmegyógyintézet lesz.
2019. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Ja egyetértek. Régen kiskorombab én a fantáziámat használtam és járkáltam a szobában, elképzelve a helyzetet. Miközben hevesen gesztikuláltam :D elég őrültnek tűnhettem, de így bármit átélhettem.


(Néha még ma is csinálom felnőttként "mild verzióban", ha izgalomba jövök egy tudományos ötlettől és egyedül vagyok a lakásban :D Önmagában beszélő őrült tudós elég ijesztő tud lenni...)


Amúgy nehogy drogozz csak irónai akart lenni egy abszurd kérdésre.

2019. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat,soha nem drogoztam,nem is fogok.
2019. jan. 27. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:
tudatos álmodás.
2019. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ezt naponta átélem kies hazánkban. Este lefekszem és reggel tényleg úgy érzem, hogy még mélyebbre süllyedtünk a múltban. Na jó, a középkorban még nem járunk, de a múlt század első harmadáig már majdnem leértünk...
2019. jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!