Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Centrál takaréknál, melyik a...

Centrál takaréknál, melyik a legjobb bankkártya?

Figyelt kérdés

Lefog járni szeptemberben, és gondolom be kell mennem intézni.

Esetleg maguktól küldenek újat? Egy tájékoztató levelet már kaptam hogy le fog járni.


Jelenleg bedugós maestro van, de most már csak az alábbi paypass-osak vannak:

[link]


Melyiket igényeljem?

Amit akarok hogy elfogadja a paypal, a google adsense, tudjam vele tölteni a szerencsejatek zrt egyenlegem, és tudjak vele vásárolni kínából.



2019. júl. 26. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Maguktól küldik, de ha másik típusút akarsz akkor a lejárat előtt valamennyi idővel (jellemzően hatvan nap) intézkedni kell a fiókban.


A Maestro a legkevésbé elfogadott a neten.

Visat vagy Mastercardot válassz.

Nem tudom, hogy a szerencsejáték jellegű vásárlásokra alkalmaz-e valamelyik kártyatársaság korlátozásokat, de elképzelhető, hogy igen. Ha valaki nem tudja megmondani itt, keress rá a neten!


Érintésmentes fizetés fontos-e?

Valószínű a dombornyomott nem fontos (leírásod alapján) ezért elektronikus Visat vagy Mastercardot érné meg választani.

2019. júl. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Érintésmentes fizetés az mi? Az a paypass? Itt oda kell érinteni.


Az lenne a kérdésem hogy alapesetben, dombornyomott, vagy nem dombornyomott kártya jön?

Mert utánanéztem, és nekem tényleg fölösleges a dombornyomott.

2019. júl. 26. 11:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Paypass igen. Érintésmentesnek is nevezik.


Alapból Maestro jön ha eddig is sz volt ami nem dombornyomott. Viszont a Maestro nem mindenhol elfogadott.

Nem azért mert nem dombornyomott.



Visa Electront vagy Mastercard Unembossedet válassz.

Le kellene informálni, hogy valamely korlátozza-e a szerencsejáték jellegű műveleteket, mert elképzelhető.


Akár a bankot (de ne a fiókot), akár a kártyatársaság magyarországi képviseletét hívd fel.



Ha a mostani szeptember végén jár le, akkor nagyon valószínű július 31-ig kell jelezni ha más típusút szeretnél. Külön intézkedés nélkül megint Maestrot küldenek.

2019. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!