Bankkártya gyerekeknek! Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan gyerekeknek való bankszámlát szeretnék nyitni (13 vagyok) amelynél az internetes utalás egy kevéssé tágabb körű, a maximum nem pár ezer forint, mint 2500 vagy 3500. Tudnátok segíteni? A válaszokat előre is köszönöm!

2016. dec. 26. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
13 evesen nem nyithatsz ilyet, maximum olyanokat, amik keszpenzfelvetelre alkalmasak.
2016. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy melyik a legjobb, azt csak az tudhatná, aki mindet kipróbálta. Sejtem, hogy ilyen ember nem lesz itt.


Én az OTP-nél vagyok kiskorom óta, és nagyjából elégedett vagyok vele. Ami a legfontosabb, hogy nekik van még mindig a legtöbb automatájuk, és hát ez számomra fontos. Az internetes felületük is viszonylag jól kezelhető, nem gyakoriak a leállások. (Most nemrég pont volt amúgy, mert egy másik bank ügyfeleit kompletten átvették, és az átállás idejére leállt, majd kicsit egy ideig még akadozott a rendszer, de ez hála Istennek tényleg nem gyakori.) Gyorsan teljesítik a megbízásokat, a deviza-utalásnál nem volt egyszer sem nagyon vészes az árfolyam.

Viszont kicsit drágának tartom, ami junior számlánál téged még nem érintene.


Összességében szerintem menj be, érdeklődj náluk. (Szülővel, mert egyedül nem köthetsz szerződést még.)

2016. dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!